Jak działa Talonik?

Pierwsi w Polsce

Pierwsi w Polsce!

Jesteśmy pierwszą w Polsce lokalną platformą ogłoszeniową oferująca unikalne rozwiązania dla klientów oraz Sprzedawców. Oferentami w serwisie talonik.pl są wyłącznie przedsiębiorcy oferujący swoje towary lub usługi na określonym obszarze (powiat) lub prowadzący stacjonarny punkt sprzedaży. W serwisie talonik.pl sprzedawcy publikują informacje na temat swojej firmy w szczególności dotyczące zakresu usług oraz produktów jakie posiadają w swojej ofercie (w tym aktualne okazje, rabaty, promocje). Nasze rozwiązania komunikacyjne umożliwiają szybki kontakt oraz ustalenie warunków sprzedaży lub rezerwacji bezpośrednio ze Sprzedawcą. Talonik.pl łączy w wyjątkowy sposób bezpieczeństwo klasycznych zakupów z rozwiązaniami e-commerce.

Powiadamianie o okazjach!

Z talonik.pl będziesz na bieżąco ze wszystkimi okazjami z Twojej okolicy! Dzięki wygodnym powiadomieniom żadna promocja nie przejdzie Ci obok nosa! Wybierz swój powiat i kategorię dla których chcesz otrzymywać powiadomienia. Codziennie otrzymasz na wskazany adres e-mail powiadomienie o nowych Talonikach z Twojej okolicy.

Pierwsi w Polsce
Pierwsi w Polsce

Zarezerwuj ofertę!

Wprowadziliśmy unikalną funkcjonalność rezerwacji produktu lub usługi bezpośrednio u Sprzedawcy. Warunki oraz sposoby rezerwacji (telefonicznie lub/i e-mail) ustalane są pomiędzy Użytkownikiem a Sprzedawcą. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie realizacji rezerwacji podobnie jak w przypadku klasycznych zakupów. Taki mechanizm zapewnia najwyższe bezpieczeństwo transakcji zarówno dla kupującego jak i sprzedającego.

Szukam lokalnie!

Szukasz indywidualnej wyceny? Chciałbyś otrzymać wiele ofert w jak najkrótszym czasie? Z naszą usługą Szukam Lokalnie jeszcze nigdy nie było to równie szybkie i wygodne. Za pośrednictwem talonik.pl możesz bezpłatnie zamieścić zlecenie na przygotowanie oferty, które trafi do wszystkich Sprzedawców z Twojej okolicy. Sam zdecydujesz która oferta jest najbardziej atrakcyjna. Wspólnie ze Sprzedawcą ustalasz warunki oraz przebieg transakcji. Usługa całkowicie BEZPŁATNA zarówno dla Użytkownika jak i Sprzedawcy.

Pierwsi w Polsce
Pierwsi w Polsce

Poleć znajomym!

Dziel się najlepszymi Talonikami ze swoimi znajomymi poprzez popularne portale społecznościowe i nie tylko. Podoba Ci się ogłoszenie w serwisie? - daj łapkę w górę. Wzmacniaj razem z nami lokalną przedsiębiorczość. Przyłącz się do lokalnych grup na Facebooku - wpisz "talonik nazwa_powiatu" lub "talonik nazwa_miasta" i śledź Taloniki lokalnych Sprzedawców.

Zachowaj Talonik!

Chcesz wrócić do ulubionych ogłoszeń później? Zapisz swoje Taloniki tak jak lubisz: w pamięci urządzenia, w schowku na swoim koncie, wysyłając na swój adres e-mail. Do wyboru do koloru. W każdy przypadku możesz wygodnie odtworzyć najciekawsze Taloniki.

Pierwsi w Polsce
Pierwsi w Polsce

Aplikacja mobilna talonik360

Wkrótce odpalimy petardę ;-)

Szukam lokalnie

zapytaj o produkt/usługę lokalne firmy

Pakiety reklamowe

przedsiębiorco - chodź do nas!

Powiadamiacz

bądź na bieżąco z nowymi okazjami