SURE. - Meble na wymiar

Dodano: 2023.01.11 Wyświetleń: 92
Wizytówka
Jesteśmy młodą firmą, nie mamy kilkuset lat doświadczenia, ale mamy coś czego nie mają inni – mamy otwarte głowy na nowości, technologie oraz  nieszablonowe pomysły. Nie boimy się wyzwań i trudności czających się za nimi.  

USŁUGI
 
  • Projektowanie Wnętrz
Dobry projekt to podstawa
 
Na efekt końcowy realizacji w głównej mierze wpływa jej profesjonalne zaplanowanie. Pracujemy na najlepszych oprogramowaniach na rynku, które w połączeniu z naszymi umiejętnościami i doświadczeniem pozwalają nam maksymalnie wykorzystać potencjał Państwa inwestycji.  Wykonujemy zarówno wizualizacje 3D jak również dokumentacje techniczną dla podwykonawców w dziedzinie elektryki, wentylacji, hydrauliki oraz innych. Dzięki połączeniu projektowania CAD z technologią produkcji CAM,  zapewniamy pełną integracje projektu z pomieszczeniem oraz umeblowaniem. 
  • Produkcja
Jakość bez kompromisów

Produkujemy meble w technologi CNC, dzięki której meble wykonywane przez nas charakteryzują się wysoką jakością co przekłada się bezpośrednio na czas bezproblemowego ich użytkowania oraz ich wytrzymałość

Trudne i wymagające zabudowy nie są dla nas problemem lecz  wyzwaniem  z którym chcemy się zmierzyć. 

Ze względu na stosowaną technologie mogliśmy wprowadzić „pod strzechę” rozwiązania stosowane zazwyczaj w dużo droższych zabudowach – takie jak Blum INSERTA /EXPANDO, połączenia korpusów poprzez hybrydowe połączenie kołków drewnianych i konfirmatów oraz wiele innych. 

Profesjonalne oprogramowanie pozwala nam także na przewidzenie praktycznie każdej przeszkody, wykonanie zacięć i frezowań bezpośrednio na maszynie, unikając w ten sposób późniejszych nieestetycznych otworów  wycinanych na montażu. 
  • Montaż
Świadczymy usługi montażu mebli, oraz prace monterskie według potrzeb i wymagań

Posiadamy rozbudowane zaplecze narzędzi oraz elektronarzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć szeroki zakres usług takich jak:
– montaż / demontaż mebli
– prace instalacyjne elektryczne 
– modernizacja  istniejących mebli
– serwis oraz naprawa mebli
– podłączenia hydrauliczne
SURE.
38-340 Strzeszyn 154, woj. małopolskie Pokaż na mapie

Szukam lokalnie

zapytaj o produkt/usługę lokalne firmy

Pakiety reklamowe

przedsiębiorco - chodź do nas!

Powiadamiacz

bądź na bieżąco z nowymi okazjami